.

.

SLATIOM Милениче Тоалет Bedpan Анти Поздравниот Мачка Отпадоци Кутија Мачки Куче Лента со Лажичка Мачиња Куче Чисти Тоалет од Дома

SLATIOM Милениче Тоалет Bedpan Анти Поздравниот Мачка Отпадоци Кутија Мачки Куче Лента со Лажичка Мачиња Куче Чисти

DEN 3564.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и долг живот.Вграден-во тока дизајн, отстрани и да празни кога чистење на песокот.Полу-затворени бран дизајн спречува мачка отпадоци од протекување и го задржува вашиот дом чист, на сите времиња.Многу близок дизајн за да се спречи мачка отпадоци од фрлање песок кога паѓа на отворено.Лесно да се размонтираат и чист, лесен за употреба.Име на производ : маче форма круг отпадоци box Material : PP resin Color : pink Specification : должина 49cm ширина 45см пред 15cm висока 22cm Cleaning е побрзо, полесно и побезбедно.

Кон својствата

length 49cm width 45cm front 15cm high 22cm :
Cleaning is faster, more convenient and safer. :

Најдобри предлози во категоријата