.

.

Керамичка Чаша Покачена Мачка Чинии, 15° Поместување Покрена Куче Сад за Храна Стојат Фидер за Мачки Мали Кучиња 16/27 ОЗ

Керамичка Чаша Покачена Мачка Чинии, 15° Поместување Покрена Куче Сад за Храна Стојат Фидер за Мачки Мали Кучиња

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Безбедно Материјал】Направен од 100% порцелан, керамика или heathy храна-одделение стакло, овие покачена куче чинии се бесплатно на олово и кадмиум.Не вознемирувачки мирис.Тешки да застанете. 【Помалку Повраќање】Покачена дизајн им овозможува на него/неа да се земе вашата третира без виткање главата премногу, кое значително помага да се спречи повраќање и да имате подобро варење, особено за постарите лица. 【Намалување на Вратот Товар】Покрена куче храна чинии со 15° поместување дизајн ви помогнат да се развие научна јадење на телото и ги штити цервикален ' рбет.Јадат и пијат повеќе удобно. 【Лесно да се Чисти】Мазна површина нуди дополнителна погодност да се мијат, која го спречува folliculitis на брадата на вашата сакана мачка.Машина за миење садови безбедно за чаши.Чист метал стои со сува партал. 【Намали Whisker Замор】Широк пристап дизајн држи вашата прекрасна кожен дете далеку од вознемиреност и стрес.Она што joying живот!.Safe керамички/ стакло материјал е пријателски за чистење, која, исто така, помага да се спречи folliculitis на брадата на вашата сакана мачка.Нема повеќе "валкани брадата"!.Широк пристап дизајн избегнува анксиозноста и стресот предизвикани од Whisker Замор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата