.

.

BAISINE Remanufactured 212XL Црно Мастило Кертриџ Замена за Epson 212 XL 212XL T212XL120 T212XL да се користи и со работна Сила WF-2830 WF-2850 Изразување XP Home-4100 XP-4105 (2 Црна)

BAISINE Remanufactured 212XL Црно Мастило Кертриџ Замена за Epson 212 XL 212XL T212XL120 T212XL да се користи и

DEN 736.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ПЕЧАТАЧ КОМПАТИБИЛНОСТ】 : 212 XL Црно Мастило Кертриџ за употреба во Epson Изразување XP Home-4100 XP-4105, Epson работна Сила WF-2830 WF-2850 принтери. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】 : 2 Pack Висок Принос Remanufactured мастило касети Замена за Epson 212 XL црно мастило касети (2 x T212 XL120 црна). 【СТРАНИЦА ПРИНОС】 : До 600 страници за секој 212 XL мастило касети црно при 5% покриеност Писмо/A4 (зависи од печатач и користење);. 【ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ】 : Овие компатибилен 212xl epson мастило касети се Нова Верзија Чип, покажуваат точни мастило ниво, се противи исчезнат, дупка со, и тест; BAISINE "XL" со мастило касети ги задоволат вашите побарувачката. 【ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ BAISINE】 : Било какви прашања или барања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во помалку од 24 часа 7/7 и да ви понуди задоволителни одговори. ◆ ИМЕ на МОДЕЛ : BAISINE 2-Pack Remanufactured 212 XL Мастило Кертриџ Замена за Epson 212 XL T212 XL WF2830 XP4100 Принтер Ink(НЕ-ОЕМ)◆ СТРАНИЦА ПРИНОС : ● До 600 страници за секој T212 XL мастило кертриџ при 5% покриеност Писмо/A4 (зависи од печатач и користење);● Висок капацитет обезбедува повеќе страници за да се отпечатат со брилијантен квалитет на печатење;◆ BAISINE 100% КОМПАТИБИЛЕН САМО СО СЛЕДНИВЕ ПРИНТЕРИ (НЕ-ОЕМ) : Ве молиме двојно проверете печатач број на моделот пред ставање да бидете сигурни дека ќе има право објект.* Epson работна Сила WF-2830 Печатач * Epson работна Сила WF-2850 Печатач * Epson Изразување XP Home-4100 Печатач* Epson Изразување XP Home-4105 Печатач ◆ ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 x T212 XL120 Црно Мастило Касети◆ ТОПЛО СОВЕТИ : Ако печатач прикажува порака за грешка како "замени касети" или не може да се признае мастило касети, ве молиме да ги тргнеме мастило касети и инсталирате назад, тогаш може да се печати нормално.◆ Вие сте поканети да контактирате со нас на прво ако никакви проблеми се случи во секое време : ⅰ.КликнетеСе продава од BAISINE ➤ Изберете опцијата ➤ Побара questionⅱ.Влезете во Вашиот Профил ➤ Кликнете на Вашата Сметка ➤ Вашата Нарачка ➤ се Најде на вашата цел и кликнете Контактирајте со Продавачот ги врати дома или на училиште, печати повеќе шарени живот за вас или вашето семејство!!!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата