.

.

BEAUTE СУДЕЊЕ BEAUTE СЕТ со ЗАПЕЧАТЕНИ НАЛЕПНИЦА

BEAUTE СУДЕЊЕ BEAUTE СЕТ со ЗАПЕЧАТЕНИ НАЛЕПНИЦА

DEN 1679.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СУДЕЊЕТО ПАКЕТ. ❤ Ги намалува Темните Дамки, Пеги, АКНИ и Мраз Изберете Лузни.СУДЕЊЕТО Сет вклучува : 1. Papaine сапун 150g (полесни и помек лице и тело) 2. Ден/Ноќ тонер 60ml 3. Ден крим 10g 4. Ноќен крем #1 10g 5. Ноќен крем #2 10g 6. Ноќен крем#3 10g Карактеристики & детали * ги Намалува Темните Дамки, Пеги, АКНИ и Мраз Изберете Лузни * ја Штити Кожата со заштитен фактор 60 и Природни Цинк Оксид со Блокирање на Штетните UVA и UVB Зраци * ја Обновува Кожата Еластичност за здрав, Dewy и Розова Изгледа * Обезбедува Побели, Blemish-бесплатно, Flaswless и Помлад изглед на Кожата во Ниеден момент * Delicately Миризливи за сите Типови на Кожа, ПОСТАВИ ДОАЃА СО ЛЕСНО ДА се СЛЕДАТ НАСТАВА Карактеристики & детали * ги Намалува темните дамки,пеги,акни и мраз изберете лузни *ја Штити кожата со заштитен фактор 60 и природни цинк оксид со блокирање на штетните UVA & UVB зраците *ја Обновува кожата еластичност за здрав,dewy & розова изгледа *го Намалува фини линии & видливи знаци на стареење *Гарантира безбедно и ефикасно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата