.

.

uxcell 64mm Долго Метал М16. Навој Проширување Гром Ракав Подлога Алатка 2 парчиња

uxcell 64mm Долго Метал М16. Навој Проширување Гром Ракав Подлога Алатка 2 парчиња

DEN 230.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име На Производ : Проширување Гром; Материјал : Метал, Цинк Позлатен.Тежина : 188g; Пакет Содржина : - 2 x Проширување Гром.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Вкупната Големина : 64 X 19mm/2.5" x 0.75"(L*D).Тема Кол : М16./0.63".Направен од метал материјал во сребрен тон, М16. женски навој, проширување на топ дизајн.При инсталирањето, на дупчиња метал конус се прошири на ракавот за да се пополнат сите порите и пукнатини на материјалот во која е поставен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата