.

.

2 Пакет Замена за Wheelcare Стојат N Возење Батерија - Замена UB12220 Универзална Запечатени оловни Батеријата (12V, 22Ah, 22000mAh, T4 Терминал, AGM, SLA)

2 Пакет Замена за Wheelcare Стојат N Возење Батерија - Замена UB12220 Универзална Запечатени оловни Батеријата

DEN 2207.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена Wheelcare Стојат N Возење Батеријата.Замена за UB12220 Универзална Запечатени оловни Батерии.Количина : 2, Една Година Гаранција.Капацитет : 22 Ah, 22000m Ah, T4 Терминал, Upstart Батеријата Бренд.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Батеријата бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Батеријата.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата