.

.

LG OLED65C1PUB 65 Инчен 4K Smart OLED ТЕЛЕВИЗОР со ПИ ThinQ (2021 Модел) Пакет со Platin Монако 5 5.1 Звучници Аудио Систем со WiSA SoundSend Предавателот

LG OLED65C1PUB 65 Инчен 4K Smart OLED ТЕЛЕВИЗОР со ПИ ThinQ (2021 Модел) Пакет со Platin Монако 5 5.1 Звучници

DEN 859.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

LG САД ОВЛАСТЕНИ - Вклучува Целосна LG САД ГАРАНЦИЈА.LG OLED65 C1 PUB 65 Инчен 4 K Smart OLED ТЕЛЕВИЗОР со ПИ Thin Q (2021 Модел).Во КУТИЈА ВКЛУЧУВА : LG OLED65 C1 PUB OLED ТЕЛЕВИЗОР (2021 Модел) Далечински Прирачник за Корисникот E-Manual Моќ Кабел Ограничена Гаранција.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Platin Монако 5 5.1 Звучници Аудио Систем со Wi SA Sound Send Предавателот - 444-2284. Аудио Систем Вклучува : Пред Сателитски Звучници (2) Задните Сателитски Звучници (2) Subwoofer Center Канал Собраниски Безжичен Аудио Предавателот Wi SA Sound Send Кабел (1) 6-Метарски Кабли Моќ (6) Quick Start Водич Овластени Platin Ограничена Гаранција.Клучни Карактеристики Бесконечна Разлика Стави едноставно, OLED има милиони авто-осветлена пиксели што може да се сврти и исклучување за да се постигне бесконечна контраст.Тоа не е важно колку илјадници backlights тие имаат, LED Телевизори се уште ќе биде во OLED е сенката.Цел најде никаде на друго место, Ако сте во потрага за ТВ-како ниедна друга, не гледам понатаму.LG OLED ТЕЛЕВИЗОР е дело на уметноста, на голем екран кино, портал за игри светови, и пред-ред седиште на најголемиот спортски настани.Тоа е сè што сакате во ЖИВО да биде.Dolby Визија IQ & Dolby Atmos Dolby Визија IQ интелигентно ја прилагодува сликата поставки врз основа на содржината жанр и амбиент на околината, додека Dolby Atmos испорачува мулти-димензионална опкружувачки звук — моќна комбинација која произведува breathtakingly cinematic резултати.** *Екран слики симулиран.За илустративни цели.РЕЖИСЕР на ВЛАДАТА да се исклучи движење мазнење, додека зачувување на оригиналната размери, бои, и рамка стапки.Ова обезбедува прецизно директорот е оригинална визија, па ќе доживее филмот начинот на кој тие се наменети.OLED Игри.Тоа е повеќе од игра за конкуренција.LG OLED ТЕЛЕВИЗОР ве става во пресрет на играта со брза реакција, најновите игри карактеристики, и 120 Hz екранот за неспокојот играње искуство.Ова е крајната ТВ за вашиот гејмерски setup.Игра Optimizer Игра Optimizer става сите ваши игра прилагодувања на едно место.Можете исто така да се префрлате помеѓу Г-Sync и Free Sync технологии за непречено игри искуство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата