.

.

Steren BL-265-703BK 3.5 mm Аудио Кабел (3 стапки, Црна)

Steren BL-265-703BK 3.5 mm Аудио Кабел (3 стапки, Црна)

DEN 124.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Целосно заштитени и моделирани.Премиум мало блистер пакување. 3 ft.Црна.Се поврзува 3.5 mm стерео приклучок за слушалки џек да аудио уреди со 3.5 мм текст.Одлично за поврзување на вашиот MP3 плеер на вашиот автомобил стерео со 3.5 мм текст џек. 3 метри должина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата