.

.

RUTILY Покачена Куче Сад Стојат со Двојно Нерѓосувачки Челик Чаши Прилагодливи Покрена Висина Куче Храна, Вода Сад Соодветен за Мали Средни Големи Куче, Мачка Кутре З?

RUTILY Покачена Куче Сад Стојат со Двојно Нерѓосувачки Челик Чаши Прилагодливи Покрена Висина Куче Храна, Вода

DEN 718.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[Висина Прилагодливи]Прилагодливи покрена куче чинии е прилагодлив,која ќе ви овозможи да се зголеми висина на стојат како вашето куче возраста и големината,вашето домашно милениче веќе не мора да се наведнуваат надолу за да јаде или пие.мали, средни и големи кучиња се соодветни.На прилагодлива висина е : 3.9-15.8 инч. [H-тип Стојат] куче храната сад стојат направи куче јаде во повеќе природен положба на телото, што може да се шири по должината на дигестивниот тракт поефикасно, го подобрува варењето, и намалување на гастроинтестинални проблеми. [Две Нерѓосувачки Челик Куче Чаши]Покачена куче сад застане со две големи капацитет отстранлив нерѓосувачки челик чинии кои може да се користи за складирање на храна и вода во исто време. [Висок Квалитет]куче сад стојат направени од страна на премиум метал кои се опремени со не се лизга база за да се спречат несреќи.Брзо ладење нерѓосувачки челик сад дизајн кој им помага на готвена храна се постигне безбедно температура брзо, спречување на домашно милениче изгореници. [Лесно да се Соберат]Куче Храни Станица со прилагодливи копчиња што го прави да се соберат и монтажни лесно,во меѓувреме е удобен за носење.Кога вашето куче се постари и кај постарите, треба да се има прилагодливи покачена куче чаши застане што може да се направи вратот се чувствуваат подобро.овој висок квалитет куче храни станица не е само за постари куче, а исто така и за повисоки куче.Огромен нерѓосувачки челик чаши и прилагодлива висина дизајн е совршен за кучиња со артритис или недела зглобовите како што тие повеќе нема да мора да се наведнуваат надолу за да јаде или пие.На покачена куче чаши стојат може да се крева високо, средни или бавно.Совршен за мали и средни кучиња, мачки или било која друга 4 нозе животни.Зошто не го даде шут!!ќе најдете тоа е најдобриот подарок за вашите домашни миленици. 1.Покачена куче чаши стојат значи домашно милениче може да јадат храна без виткање над, идеален за постарите кучиња кои треба да се хранат од повеќе погодно плоча. 2.Чинии се лесно да се отстранат од прилагодливи куче сад стојат. 3.Две куче чинии е погодна за чување на храна и вода во исто време. 4.Моден дизајн им овозможува на вашето куче да јадат во практичен начин е стилски подарок за секое домашно милениче.Дури и мачките сакаат миленичиња сад држачот. 1 x Милениче Храна Храната Сад Стојат. 2 x Нерѓосувачки Челик Чаши.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата