.

.

OKMORE Шминка Отворено Сортирање Кампување Пешачење Кампување Додатоци за Миење Нето Торба Патување Складирање Торба Завршувањето Торба

OKMORE Шминка Отворено Сортирање Кампување Пешачење Кампување Додатоци за Миење Нето Торба Патување Складирање

DEN 252.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : 200 D Оксфорд ткаенина, решетката ткаенина.Тежина : 125g.Количина : 5 Компјутери/Set.Боја : Црвена.Пакет Се Вклучени : 5 Компјутери/Set Патување Складирање Торба.Количина : 5 Компјутери/Set Material : 200 D Оксфорд ткаенина, мрежа cloth Weight : 125g Color : Red Package се Вклучени : 5 Компјутери/Set Патување Складирање Bag Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата