.

.

Zonster Патување Виткање Четка за заби Преносни Четка за заби со Меки Влакна Четки за Кампување Пешачење Отворено

Zonster Патување Виткање Четка за заби Преносни Четка за заби со Меки Влакна Четки за Кампување Пешачење Отворено

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа количка четка за заби е клинички препорачува за негово ефикасно чистење, отстранување плак, и нежно заболување на заштита.Овие Високо Квалитетни возрасни количка за патување четки за заби се изградени со ергономски удобност зафат рачки и се исто така одлична за кампување, планинарење, и backpacking.Редовни-големина на четката која веднаш да се огради во патуваат големина на четката во една друга акција.Мора да се има во вашето патување четка за заби случај.Цврст Стисок се справи, Супериорен во однос на другите мало патување четки за заби на пазарот.Направени на цврсти, трајни, и BPA-free pp.Нема потреба за лабава покрие набори во својата себе.Спецификација : Боја : Сина,сива.Се прошири големина : 18.5 cm.Материјал : пп.Пакет : 1 компјутер.Големина : виткање големина на : 10.2*1.5*1.5 cm.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm≈0.393inch2.Сите фотографии се предмет на материјалните објекти.Постои разумна боја разлика, бидејќи на светлост,резолуција,контраст,итн.Пакет Including1pc* виткање toothbrush Package Including1pc* виткање четка за заби.

Кон својствата

Color:
Blue,grey.
Expand size:
18.5cm.
Material:
pp.
Package:
1 pc.
Size:
folding size
1.1 inch=2.45cm/1cm≈0.393inch :
2.All the photos are subject to material objects.There is a reasonable color difference because of the brightness,resolution,contrast,etc. :
Package Including :
1pc* folding toothbrush :
Package Including :
1pc* folding toothbrush :

Најдобри предлози во категоријата