.

.

14 15 Инчен Водоотпорен Лаптоп Briefcase со Рачка за Мажи Жени Чанта за HP Павилјон X360/14 Chromebook, Dell Inspiron 14, Dell XPS 15 7590 9570, Леново Flex На 14 Acer Chromebook Carring Случај, Сива

14 15 Инчен Водоотпорен Лаптоп Briefcase со Рачка за Мажи Жени Чанта за HP Павилјон X360/14 Chromebook, Dell Inspiron

DEN 4559.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

КОМПАТИБИЛНОСТ : водоотпорен На 14 и 15 Инчен лаптоп briefcase со рачка прецизно одговара за Mac Book Pro 15 инчен A1990 A1707 со Допир Бар/ Mac Book Pro Ретината 15.4 A1398 HP Поток 14/14 Chromebook/Павилјон X360 14 Acer Chromebook 14/Стремат 14 Леново Flex 5 14 / Flex 6 / Lenovo Yoga C940 C740 14, C930 920/930 13.9" Think Pad X1 Јаглерод 2019 2020 Dell XPS 15 7590 9575 9570 9560/Dell Inspiron 14 ASUS Zen Book Флип 14 UX461 UN LG грам 14 и најпопуларните 14-15 Chromebook лаптопи случај.ДИМЕНЗИЈА : Внатрешни работи, големина : 14.76*10.23*0.79 во (37.5 x 26 х 2 см), надворешните димензии : 15.55*10.82*0.9 во (39.5 x 27.5 x 2.3 см).УДОБЕН МУЛТИ ЏЕБОВИ : Овој лаптоп торба не само што е главната преграда за складирање на вашиот лаптоп, но, исто така, обезбедува мулти надворешниот складирање џебови кои се идеални за складирање на дневни necessaries како што се пенкала, телефони, моќ адаптери, картички, моќ банки, книги итн.ЕРГОНОМСКИ се СПРАВИ со ДИЗАЈН : Доаѓа со рачка која е направена на премиум материјал за полесно носење, Тенок одговара, мала тежина дизајн, не рефус вашиот уред нагоре, совршен за долго време, патување, работа или на училиште.SHOCKPROOF & ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : лаптоп случај е направен од високо-квалитет водоотпорен Платно надворешноста и мека flannelette внатрешни работи да заштитете го вашиот лаптоп од прашина, шокови, испакнатини, инциденти и гребнатини & spills.КОМПАТИБИЛНОСТ : .Лаптоп Briefcase Прецизно да се вклопат за повеќето 14 до 15 инчи лап-топ компјутери или таблети, како што се.Apple : Mac Book Pro 15 инчен со Допир Бар A1990 A1707/ Mac Book Pro Ретината 15.4 A1398. HP : HP Поток 14/HP 14 Chromebook/HP Павилјон X360 14/HP Elitebook 14. Леново : Леново Јога 910/920 13.9"/Lenovo Yoga C930 13.9/Lenovo Yoga C940 14/Lenovo Think Pad X1 Јаглерод/Леново Flex 4/5 14".Dell : 2019 Dell XPS 15 7590 9575 9570 9560 9550/Dell Inspiron 14 5481 5482 5491 Dell Latitude 14 DELL Vostro 14. Acer : Acer Chromebook 14/Acer Стремат 14. ASUS : ASUS Zen Book Флип 14 UX461 UN/ASUS Vivo Book Флип 14/ASUS Zen Book UX430 UA 14"/Zen Book Флип 14 UX461 UN Vivo Book ASUS Chromebook C423 NA.LG грам 14 и најпопуларните 14 и 15 инчен тетратки Chromebook лаптопи Торба Случај.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да ги купите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата