.

.

YORANYO 125 Поставува Мешани Бои Круг Рамна Глава Чикаго Завртки за Кожа Чикаго Заковки Комплет Копчето Studs Кожа Заковки Чикаго Завртка за Кожа Изработката Облека Чевли

YORANYO 125 Поставува Мешани Бои Круг Рамна Глава Чикаго Завртки за Кожа Чикаго Заковки Комплет Копчето Studs Кожа

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

➤ Пакет Содржи 125 се Поставува Чикаго Завртки со Навртки.25 Поставува на Секоја Боја ( Сребро,Бронза,Пиштол Метал, Златото и Антички Бакар).❤ Доаѓаат со Инсталирање Алатки во Пластична Кутија за Складирање. ➤ Големини Глава Дијаметар : 25/64 Инчен ❤ Висина на Завртка Пост Fastner : 15/64 Инчен ❤ Дијаметар на Завртка Пост Fastner : 5/32 Инч. ➤ Издржливи Материјали Круг Рамна Глава Направени од Цинк Легура, Завртки Направени од Железо.Секој Студ е Мазна со Казна Заврши, и без Кастинг Линии,парична Казна Изработка и Издржливи. ➤ Лесен за Употреба што Доаѓаат со Инсталирање Алатки.Овие се Прилично Остар и Ќе Ги Сакам!Само Треба Удар Дупка и Завртки на.Тие Дефинитивно Ќе Изгледаат Кул со Твоите DIY Проект.Прекрасен Производи Кои не Може да се водат за Исчезнати. ➤ Широка Примена Неверојатна Идеја за Декорирање и Поправка на Вашиот Чанти, Чевли, Ремени, Јакна, Куче Јака, Облека, Облека и повеќе кожа занает DIY одлуки. ❤ YORANYO 125 Поставува Мешани Бои Круг Рамна Глава Чикаго Завртки за Кожа Чикаго Заковки Комплет Копчето Studs Кожа Заковки Чикаго Завртка за Кожа Изработката Облека Чевли Каиши Чанти 25/64 Инчен ➤ Издржлив Материјал Круг Рамна Глава Направени од Цинк Легура, Завртки Направени од Железо.Секој Студ е Мазна со Казна Заврши, и без Кастинг Линии,парична Казна Изработка и Издржливи. ➤ Големина ❤ Глава Дијаметар : 25/64 Инчен ❤ Висина на Завртка Пост Fastner : 15/64 Инчен ❤ Дијаметар на Завртка Пост Fastner : 5/32 Инчен ➤ Пакет Листа ❤ 25 x Сребрена Круг Рамна Глава Studs со Завртки ❤ 25 x Пиштол Метал Круг Рамна Глава Studs со Завртки ❤ 25 x Бронза Круг Рамна Глава Studs со Завртки ❤ 25 x Златен Круг Рамна Глава Studs со Завртки ❤ 25 x Антички Бакар Круг Рамна Глава Studs со Завртки ❤ 1 x Дупка Удар ❤ 1 x Шрафцигер ❤ 1 x Јасно Складирање Кутија ➤ Лесно да ги Користат Овие се Прилично Остар и Ќе Ги Сакам!Само Треба Удар Дупка и Завртки на.Тие Дефинитивно Ќе Изгледаат Кул со Твоите DIY Проект.Прекрасен Производи Кои не Може да се водат за Исчезнати. ➤ Широк Спектар на употреба Неверојатна Идеја за Декорирање и Поправка на Вашиот Чанти, Чевли, Ремени, Јакна, Куче Јака, Облека, Облека и повеќе кожа занает DIY одлуки. ➤ Ве молиме Имајте во предвид ❤ Поради осветлување и прикажување, вистинската боја ќе биде малку поинаков од сликата. ❤ Производ во слика ќе покажува поголеми од реалните,ве молиме да обрнете внимание за да големини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата