.

.

HP 90 (CE731A) LaserJet M4555 MFP Одржување Комплет

HP 90 (CE731A) LaserJet M4555 MFP Одржување Комплет

DEN 7176.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Вистински HP принтер одржување комплет 110 V.Вклучува fuser, пренос на ролери и се хранат со ролки.Работи со HP Laser Jet M4555 MFP.Се препорачува за замена секој 225 K страници.HP Вистинска Замена на Делови се делови кои биле тестирани опширно за да се исполнат HP за квалитет и компатибилност со стандардите и се гарантирано да работат правилно со вашиот HP принтер.CE731 A 110 V Одржување Комплет.Производителот : HP.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата