.

.

Прецизност Нерѓосувачки Челик Прав, Коса & Посочи Веѓите Удирање Пинцети, Веѓите Tweezer Сет за Ingrown Коса, Црна и бела (Чудни Мет Заврши)

Прецизност Нерѓосувачки Челик Прав, Коса & Посочи Веѓите Удирање Пинцети, Веѓите Tweezer Сет за Ingrown Коса, Црна

DEN 76.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пинцети совет ширина јаз се дизајнирани за да се отвори само вистинската количина, не премногу и не премалку, што го прави грабање лесно и точна дури и многу парична казна коса.Очигледно, пинцети врвот е остар што го прави тоа прецизност, да се биде внимателен намали вашата деликатна кожа.Станот Директно совет, Чудни совет и Истакна совет, помага да се удирање прекумерна веѓи, црни главата, косата, брадата, splinters како малку нешто, или се држи на лажни трепки, двојно eyelid налепници.Дури и да го користите на вашиот прекрасна милениче.Нашата помош на пинцета се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, така што тие се лесно да се чисти, издржливи, ' рѓа доказ и нема прашина.Совршено калибриран притисокот за поголема контрола, осигурајте се да го зграби дури и многу фино коса, цврсто.Одлично за веѓа чешлање.Нема болка, Без разочарување.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : 100 % Задоволство да се Гарантира.Сите наши алатки се подложува на нашиот квалитет проверка.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашиот производ, допрат до нас и ние ќе бидат повеќе од среќни да ви понудиме враќање, реконструкција, или размена!Без Прашања Праша!.Совршено калибриран притисокот за поголема контрола, осигурајте се да го зграби дури и многу фино коса, цврсто.Одлично за веѓа чешлање.Нема болка, Без разочарување.Пинцети совет ширина јаз се дизајнирани за да се отвори само вистинската количина, не премногу и не премалку, што го прави грабање лесно и точна дури и многу парична казна коса.Очигледно, пинцети врвот е остар што го прави тоа прецизност, да се биде внимателен намали вашата деликатна кожа.Станот Директно совет, Чудни совет и Истакна совет, помага да се удирање прекумерна веѓи, црни главата, косата, брадата, splinters како малку нешто, или се држи на лажни трепки, двојно eyelid налепници.Дури и да го користите на вашиот прекрасна милениче.Нашата помош на пинцета се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, така што тие се лесно да се чисти, издржливи, ' рѓа доказ и нема прашина.Им даде на вашите најблиски со подарок на една убава поставување на модерни, елегантни пинцети дека ќе ги направи фрли своите стари оние надвор!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата