.

.

ZUER Метал Јазик Scraper,crapers за Возрасни,се Користи за Одржување на Здравјето,да Донесе Подобар Вкус и Новак Здив,Сребро.

ZUER Метал Јазик Scraper,crapers за Возрасни,се Користи за Одржување на Здравјето,да Донесе Подобар Вкус и Новак

DEN 95.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.Пакетот вклучува : 1 Buc јазик гребење за возрасни,Високо : 12.8 cm,Боја : Sliver. 2.Материјал : Нашата tounge scraper почиста се изработени од високо квалитетен Челик и две удобен зафат дизајн,ќе биде нула. 3.Дизајн : јазикот scraper применуваат криви дизајниран,монтирање на јазикот површина,може да длабоко чистење јазик странски тела. 4.Јазикот scraper е најдобар стоки да се излечи лош здив.Овој јазик scraper со широк стружење глава може да го покрие целиот свој јазик и отстранување на бел слој лесно. 5.Она што ќе добиете : Ако не сте задоволни со HEIGOO tounge scraper почисто ,ќе обезбеди вашиот 100% услугата. 1.Пакетот вклучува : 1 Buc јазик гребење за возрасни,Високо : 12.8 cm,Боја : Sliver. 2.Материјал : Нашата tounge scraper почиста се изработени од високо квалитетен Челик и две удобен зафат дизајн,ќе биде нула. 3.Дизајн : јазикот scraper применуваат криви дизајниран,монтирање на јазикот површина,може да длабоко чистење јазик странски тела. 4.Јазикот scraper е најдобар стоки да се излечи лош здив.Овој јазик scraper со широк стружење глава може да го покрие целиот свој јазик и отстранување на бел слој лесно. 5.Она што ќе добиете : Ако не сте задоволни со HEIGOO tounge scraper почисто ,ќе обезбеди вашиот 100% услугата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата