.

.

Автомобил Јасно Светлата Леќа Школка Автомобил Светла Покрие Школка Одговара за Mazda 6 2003-2008 Headlamp Домување Школка Заштитник Јасно Пластика Поклопец на Леќите 2004 2005 20

Автомобил Јасно Светлата Леќа Школка Автомобил Светла Покрие Школка Одговара за Mazda 6 2003-2008 Headlamp Домување

DEN 6247.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★ Високо-квалитетни материјали100% сосема нов светлата поклопец на леќите, направени од високо-квалитетни пластични, не е лесно да ' рѓа или ги кородираат, а има долг животен век. ★ Стандардни спецификации - На светлата капа е дизајниран и произведен според оригиналните стандарди, со разумна големина дизајн, висок квалитет и професионална изработка, и е едноставен за инсталација, лесен за употреба, економски и практични и ефективни. ★【Заштита】Оваа светла транспарентен поклопец на леќите е лесен начин да се задржи вашиот автомобил чисто и уредно, и заштита на внатрешни светла од гребење и удари. ★【Високо Квалитетен Материјал】Оваа светла транспарентен поклопец на леќите е дизајниран и произведен со висок квалитет на транспарентна пластика, која е издржлив и висок квалитет. ★【Лесна Инсталација】Оваа светла транспарентен поклопец на леќите е user-friendly и лесно да го инсталирате, која е многу погодна за вашите оригинални автомобил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата