.

.

Модел:GS40N со buttonNew Пакување за Dell PP17S Туѓо X51R2 M14X Шасија Вшмукување Ултра Тенок Сериски Порт dvdrw Оптички Диск

Модел:GS40N со buttonNew Пакување за Dell PP17S Туѓо X51R2 M14X Шасија Вшмукување Ултра Тенок Сериски Порт dvdrw

DEN 672.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој Тенок DVD Супер Мулти Режач за безбедно складирање на компјутерски податоци, мултимедијата и копија на DVD филмови, аудио/музика, фотографии и големи дигитални датотеки.Користете го овој Тенок DVD диск на LG/ХЛ-GS40 N и да ги прочитате и да напишете стандарден DVD-RAM меморија, DVD-R, DVD+R и CD медиуми, вклучувајќи го double layer DVD дискови.Преглед на ДВД супер мулти диск за вашиот лаптоп Компјутери со Висока брзина на снимање со двоен слој медиуми Брзи и едноставни резерви.Супериорен за заштита на податоци со М-ДИСК Поддршка Max 8x DVD±R Пишување Брзина Max 24x CD Пишување Брзина М-ДИСК Поддршка Водење на OPC (Оптимизира Моќ Контрола) Коло Бафер Под-Кандидира за Превенција Функција Вградени.Пишува : DVD+R 8x (ГОВЕДА), DVD+R DL 6x (ZCLV), DVD-R 8x (ГОВЕДА), DVD-R DL 6x (ZCLV), DVD+RW 8x (ZCLV), DVD-RW 6x (ZCLV), DVD-RAM меморија 5x (ZCLV), CD-R 24x (ГОВЕДА), CD-RW НИ 24x (ZCLV), CD-RW ХС 10x (CLV), CD-RW MS 4x (CLV).Модел : ХЛ gs40n( со копчето) систем за Поддршка : бидејќи овој CD-ROM уред е дизајниран да биде driveless, тоа е погоден за Apple Mac, Windows 7, Vista, XP " и другите мејнстрим оперативни системи.Прочитајте поддржан од : 8 X DVD/RAM/+-D9 24 X CD-R/RW Поддршка за снимање : 8 X DVD+-R/RW 24 X CD-R/RW 5 X DVD-RAM меморија 4 X DL+-D9 ОВОЈ МОДЕЛ ИМА ДВА ВИДА НА СТИЛ ,ЕДЕН СО КОПЧЕТО ,ДРУГ БЕЗ КОПЧЕТО.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата