.

.

STOBOK Постер Цевка Мејлинг Цевка Фото Складирање Цевка Шминка Четка Цевка Држачот за Пролет Couplet Calligraphy Постер Козметички Складирање

STOBOK Постер Цевка Мејлинг Цевка Фото Складирање Цевка Шминка Четка Цевка Држачот за Пролет Couplet Calligraphy

DEN 160.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тоа донесува завртка устата и не е лесно да падне.Цевка е исто така отпорен на вода, лесно ги штити против материјали во и надвор од малку врнежи.Складирање цевка има неограничена употреба, како и складирање за : плакати, сина отпечатоци, карти, документи, голем фото графики, цртежи, уметнички дела, стрели, риболов, тапан стапови, или што друго што може да се замисли.Постер цевка е направен од многу крути пластични да се заштити содржината од свиткување или creasing во транзит.Description Poster цевка е направен од многу крути пластични да се заштити содржината од свиткување или creasing во транзит.Цевка е исто така отпорен на вода, лесно ги штити против материјали во и надвор од малку врнежи.Складирање цевка има неограничена употреба, како и складирање за постери, сина отпечатоци, карти, документи, голем фото графики, цртежи, уметнички дела, стрели, риболов, тапан стапови, или што друго што може да се замисли.Карактеристики - Боја : Жолта.- Материјал : Специјалност хартија.- Големина : 18.2 x 4.9 x 4.9 cm. Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x Фото Складирање Цевка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата