.

.

Yesland Фарадеј Кутија - Карбонски Влакна Сигнал Блокатор и Автомобил Копче Фоб Заштитник - Анти-Кражба Сигнал Блокирање Кафези за Keyless Фоб, RFID Сигнал Блокирање Торбичк

Yesland Фарадеј Кутија - Карбонски Влакна Сигнал Блокатор и Автомобил Копче Фоб Заштитник - Анти-Кражба Сигнал

DEN 383.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Спречување На Автомобил Кражба.Сопственик на Yesland е фарадеј кутија е првиот чекор за да се заштити вашиот автомобил.Со автомобил клучеви во кутија, сигналот е 100% блокира, и криминалците не може да ја копирате на копче за јачина за да ја отвори вратата и да украде автомобил.Премиум Квалитет.Оваа карбонски влакна сигнал блокатор е изградена со премиум карбонски влакна текстура материјал и два слоеви на оклопна материјали спакувани.Удобно и носат-отпорни.Сигналот заштитен ефект е совршен.Капацитет s фарадеј кутија е првиот чекор за да се заштити вашиот автомобил.Со автомобил клучеви во кутија, сигналот е 100% блокира, и криминалците не може да ја копирате на копче за јачина за да ја отвори вратата и да украде автомобил.Фарадеј отвори големина : 6.75"(L) x 4.1"(W) x 3.1"(H).Затворете големина : 7.5"(L) x 4.75"(W) x 4"(H).Таа е достапна за складирање 6-8 автомобил копчиња, вклучувајќи автомобил клучните прстени и куќа keysand кредитни картички.Едноставно стави клучот во затворен фарадеј кутија за да се спречи крадците од добивање на вашиот автомобил копче за јачина.Заштитете го вашиот автомобил на сите времиња.Можете исто така да се стави на вашиот телефон, кредитни картички, социјална сигурност карти, пасоши, контрола на пристап картички, итн во кутија за време на состанокот за да се избегне вознемирувачки повици и прислушување.Овој стилски и деликатна фарадеј копче фоб заштитник направени од најдобрите СТП кожа.Убав украс за вашиот дом и одличен подарок за вашите пријатели.Yesland фарадеј кутија може целосно да се изолира вашиот фоб да направи такви напади невозможно.Вид Потсетат : ве Молам не се мијат фарадеј торба/кутија!Задржи внатрешни работи сува, или тоа може да се изгуби сигнал блокирање на функцијата.Сопственик на Yeslands фарадеј кутија е првиот чекор за да се заштити вашиот автомобил.Со автомобил клучеви во кутија, сигналот е 100% блокира, и криминалците не може да ја копирате на копче за јачина за да ја отвори вратата и да украде автомобил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата