.

.

CUORE БАНГКОК Нерѓосувачки Челик Ѕид Бања Туш Хотел Крпа Рек Железнички Носителот на Полица

CUORE БАНГКОК Нерѓосувачки Челик Ѕид Бања Туш Хотел Крпа Рек Железнички Носителот на Полица

DEN 518.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Новиот ѕид монтирани крпа решетката.Ова е идеален за чување и сушење на вашиот крпи, во меѓувреме се додава современ допир на вашата бања.Сосема нов и висок квалитет.За комерцијални, дома, хотел итн.употреба.Двоен ред бања пешкир полица железнички багажник ,Простор за заштеда на енергија и го задржува чисти крпи / корисна.Лесно да се чисти и да се одржуваат, само избришете со мека влажна крпа , Лесен за монтирање, Завртки вклучени.Боја : Сребро Материјал : 201 од не 'рѓосувачки челик Целокупната димензии : 24"(L) x 9" (W) x 6.3"(H) Производ Тежина : 4 lbs.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата