.

.

Oculus Потрагата 2 VR Рецепт Леќи Адаптер Додатоци Сите во еден Лесен за Инсталација Очила Внесува portect Слушалки Прилагодување (+6.25 на +9.00 (Треба Детали Оптички Рецепт))

Oculus Потрагата 2 VR Рецепт Леќи Адаптер Додатоци Сите во еден Лесен за Инсталација Очила Внесува portect Слушалки

DEN 350.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Внимание : ве молиме контактирајте со нас за да ви испрати детали оптички рецепт информации, ние ќе се прилагодите леќа според вашите информации, што е важно, ви благодарам.Пример : R-3.00 cyl-1.00 ax180 L-3.50 cyl-1.00 ax170 PD65. Боја : +6.25 на +9.00 (треба детали оптички рецепт).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата