.

.

Фарадеј Кутија за Автомобил Копчиња, Bresuve Кожа Сигнал Блокатор Кутија за Автомобил Копчиња Фоб Телефони Картички Keyless Entry RFID Сигнал Блокатор & Анти-Кражба Фарадеј Ку

Фарадеј Кутија за Автомобил Копчиња, Bresuve Кожа Сигнал Блокатор Кутија за Автомобил Копчиња Фоб Телефони Картички

DEN 431.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????【2019 НАДГРАДИ АВТОМОБИЛ КОПЧЕ за ЈАЧИНА на БЛОКАТОР КУТИЈА】Овој најнов фарадеј кутија работи како сигнал блокатор торба, која ефективно го блокира сигнали и да се спречи возило кражба.Спореди со традиционалните сигнал блокирање торба, ова дрвени + кожа фарадеј кутија има посилна оклопна функција, 100% да ги блокира сите сигнали.Тоа се гледа на начинот на кој повеќе елегантна и луксузна, high-end одделение. ????【ГОЛЕМИ ФАРАДЕЈ КУТИЈА】Големина на : 16*12*9.8 CM.Таа е достапна за складирање 4-5 автомобил копчиња, вклучувајќи ги и клучните прстени и куќата клучеви.Така што сите членови на семејството автомобил копчињата може да се стави заедно.Силно блокови сигнали со двоен слој јаглерод влакна СТП материјал кој gurrantee за јачина на изолација.100% блок. ????【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Елегантен заклучување затворање дизајн, погодно да се отвораат и затвораат.Сите што ви треба направите е да го поставите вашиот автомобил клучеви во ова поле и да го затворите заклучување за да спречите вашиот автомобил security system од тоа да биде нападнат.Заштитете го вашиот автомобил во секое време, насекаде!. ????【ПРЕМИУМ&ТРАЈНИ】надворешниот слој на овој сигнал блокатор кутија е направен од високо-квалитет на кожа, кој е погоден за носене и не-лизгава.Внатрешниот слој е направен од луксузни руската цврсто дрво и воено-одделение ткаенини, поставата е направен од високо-квалитет двојна изолација крпа.На еластична пена на врвот на кутија за да може ефективно да се спречи кутија од деформација.Тоа може да трае 2-3 години. ????【НАЈДОБРА УСЛУГА за ПОДДРШКА】Оваа анти-кражба Сигнал Блокатор Случај е мора да се има за секој, со keyless пристап до возилото систем.Пред да го користите овој сигнал блокатор кутија, може да се стави клуч во прозорецот за тестирање.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.Боја : Двојно заклучување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата