.

.

Aexit Инженерните Абразиви Песок Blaster Опрема, Делови И Медиумите Мелење Плоштадот Полирање Масло Камен Стап Острилка 320 Чакал И Песок Експлозија Медиуми И Абразиви 3 Е

Aexit Инженерните Абразиви Песок Blaster Опрема, Делови И Медиумите Мелење Плоштадот Полирање Масло Камен Стап

DEN 1879.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Главен Материјал : Boride Абразиви; Пакет Содржина : 3 x Масло Камен Стап.Име на производ : Масло Камен Стап; Тежина : 279g.Грануларност : 320 Ронки; Главна Боја : Зелена.Вкупната Големина : 150 x 20 x 20mm/ 6" x 0.8" x 0.8"(L*W*T).Тип : Плоштад.На острат камен, кој може да се користи од страна или во profiler, е формулиран со заштитен лубрикант што му овозможува да се користат мокри или суви.Специјална алатка за острење работа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата