.

.

Ранец за Девојки Птиците На Гранките Жени Секојдневно Торби за Патување Ранец

Ранец за Девојки Птиците На Гранките Жени Секојдневно Торби за Патување Ранец

DEN 695.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : се Направени од издржлив и практични висок квалитет отпорен на Вода Полиестер.Околу димензии се 11.5 Lx16 Hx8 W инчен, одговара лап-топ компјутери под 14" лесно.Прегради : Една од главните капацитет џеб, два странични џебови, една пред архивиран џеб, и четири внатре џебови.Ранец е целосно печатени, стилски и убави.Поместена прилагодливи рамо ремени и дише пена назад се осигура дека вашето дете е удобно и способни да се носат тешки книги.На Lagerery сите-print ранец се направени од издржлив полиестер платно со големи прегради и мали внатрешни џебови за да се осигура дека сè е во ред.Тоа е практично додаток за училиште или во секојдневниот живот.За ученици од различни возрасти, тоа е совршен ранец.Карактеристики : -Направен од високо-квалитет полиестер материјал, лесни и издржливи. -Една од главните капацитет џеб, 2 странични џебови, 1 пред архивиран џеб, 4 џебови внатре.Лесно може да се вид предмети. -Целосно печатени ранец, стилски и убави. -Поместена прилагодливи рамо ремени и дише пена назад обезбеди на вашето дете е удобно и способни да се носат тешки книги. -На средна големина е многу погодна за луѓе од различни возрасти, без разлика дали тоа е возрасни или деца, деца.Тоа може да се користи како училиште торба или неформални туристички ранец, или дневна прошетка ранец.Ве молиме Имајте во предвид : поради различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.Поради различни компјутерски монитори, реалните објекти и слики може да има некои боја разлика.По Продажбата на : Доколку имате било какви прашања во врска со овој ранец, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата