.

.

SBR20LUU 20mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер

SBR20LUU 20mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер

DEN 1917.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производот е со добар квалитет.ние ќе се тестира на производот Пред превозот.Проценето Време на Испорака : 6-24 дена(trackable)- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-9 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние сме професионални дистрибутер на CNC Производ.Ние, исто така, го продаде други видови на производи.само за пребарување на модел број во нашата продавница.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.SBR20 LUU 20mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата