.

.

BRST AC во Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води за Memorex MP3221 MP3221G AM/FM Радио Пренослив CD Boombox Стерео Играч

BRST AC во Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води за Memorex MP3221 MP3221G AM/FM

DEN 214.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Влезен Напон : 100~240 VAC 50/60 Hz, Светот Употреба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Кратки-коло Заштита, во Текот Напон Заштита, во Текот на Топлина Заштита.Ве молиме проверете со вашиот модел без разлика дали тоа е исто како на листата пред купување.Ние не ја прифати одговорноста ако купите погрешно производи.Ви благодариме!.BRST AC ВО Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води За Memorex MP3221 MP3221 G AM/FM Радио Пренослив CD Boombox Стерео Играч.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата