.

.

Автоматско Sonic Електрична Четка за заби USB Полнење Ултразвучно Заби Четка за Заби Со 3pcs Замена Глави Водоотпорен Тајмер (Боја : USB полнење Розова)

Автоматско Sonic Електрична Четка за заби USB Полнење Ултразвучно Заби Четка за Заби Со 3pcs Замена Глави Водоотпорен

DEN 1038.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[Уникатен U-обликот]-Овој белење на заби поставите има уникатна U-облик дизајн за да одговара на обликот на забите.Преку висока фреквенција на вибрации,можете да го допрете заби и непца во сите правци,брзо и длабоко чистење на површината и внатрешни работи на забите,со што се заштита на здравјето на забите. [Високо-квалитетни материјали]-Користење на храна-одделение еколошки силика гел,ова sonic белење на заби е супер водоотпорен и може да се чистат и се користи. [Водоотпорен]-автоматско четка за заби е IPX7 водоотпорни,лесно да се чисти и повторна употреба.Четка главата е монтажни и може да се намали колку што е потребно. [USB полнење]-USB полнењето е компатибилен со било кој извор на енергија,кој е лесен за употреба дома или патување. [Совршен по-продажбата на услугата]-Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Вовед : Предмет Тип : Електрични Toothbrush Color : пинк/white Age Група : Adults Material : ABS,TPEType : Акустична Wave Waterproof : IPX7 Modes : чистење,чувствителен,чисти и whitequantity : 1*четка за заби,3*четка глава,1*charger Power извор : DC5 V USB Charging Charging метод : USB direct полнење/USB inductive Charging време : 2 часа/USB direct полнење,10 часа/USB inductive Life време : Целосно наполнета за 20 days Features : 1.3 четкање режим : за да се задоволат различните needs2.До 31,000-38000 пати во минута за ефикасно чистење заби.3.2 минута автоматски тајмер : 30 вториот интервал за да се обезбеди четкање во четири quadrants4.7 водоотпорен,може да се користи за бања и shower Package содржина : 1*handle3*четка head1*charger1*шарени package HOW ДА се КОРИСТАТ : 1.Стискаш на точниот износ на паста за заби на четката главата.2.Нежно се стави на четка за заби на вашиот teeth3.Притиснете го копчето за да work4.Преселат на четка за заби полека да се исчисти сите делови на tooth5.По миење на забите,чистење на toothbrush6.Ги исушат дамките со мека крпа и ставете ја на суво место.Стоматолог совет : Замени четка за заби шефовите на секои 3 месеци за оптимални резултати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата