.

.

Activewhey Прилагодливи Тексас Камера Рака за Сите dslr фото/Mirrorless/Мажи/Жени/Канон/Nikon/Sony/Fuji, Тексас Мека Универзална со Брзо Ослободување (1.2 W, Браун)

Activewhey Прилагодливи Тексас Камера Рака за Сите dslr фото/Mirrorless/Мажи/Жени/Канон/Nikon/Sony/Fuji, Тексас

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Класичен & Удобно】Направени од памук, тексас, најлон, СТП и.Наредени со микрофибер сомот перница слој во средината.Тоа е удобно, дури и со користење на камерата за долг период на време. 【Безбедно и Компатибилен】Камера рамо, рака може да издржи до 10 фунти и е погодна за dslr фото, MILC и на филмската камера и компатибилен за повеќето камера бренд : CANON, NIKON, SONY, FUJIFILM, PANASONIC, ОЛИМП. 【Прилагодлива Должина】должината е прилагодлив на двете страни за сите фотографи на различни височини, од 100cm / 39in да 140cm / 55in вкупно. 【Класичен & Удобно】Направени од памук, тексас, најлон, СТП и.Наредени со микрофибер сомот перница слој во средината.Тоа е удобно, дури и со користење на камерата за долг период на време. 【Безбедно и Компатибилен】Камера рамо, рака може да издржи до 10 фунти и е погодна за dslr фото, MILC и на филмската камера и компатибилен за повеќето камера бренд : CANON, NIKON, SONY, FUJIFILM, PANASONIC, ОЛИМП. 【Прилагодлива Должина】должината е прилагодлив на двете страни за сите фотографи на различни височини, од 100cm / 39in да 140cm / 55in вкупно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата